| Quicky a întrebat:

trec printr-o perioada dificila sad deci. sunt elev in clasa a IX-a si de la inceputul anului scolar avand(colegi/e noi) m-am indragostit de o fata. peste 2-3 saptamani de scoala am invitato sa iesim in curtea scoli. fiind toamna eu/ea si inca 2 fete am stat pe banca... la un moment dat ii s-a facut frig iar eu am tinuto in brate spunandu-i ca ii tin de cald. bun... incet mi-am prins curaj si am sarutato pe obraz. ea s-a tras dupa 2 min si a plecat. sper ca nu am facut-o sa ma inteleaga gresit. dupa 2-3 luni vorbim si ne intelegem bine. dar ma framanta gandurile ce a crezut in acel moment cand am sarutato pe obraz. (stiu ca are prieten dar nu imi pasa.)
INTREBAREA: (PT CEI CARE AU ZIS K NU O VAD: Fata m-a inteles gresit. e posibil sa ii fi facut rau. tin sa precizez ca daca ne vedem ne zambim unul altuia si sincer. inca imi place de ea chiar daca am spus ca nu mai vreau sa o vad niciodata) spuneti si voi sfaturi pentru un baiat care ii place o fata care are deja un prieten dau fundita si vot

Răspuns Câştigător
| together4ever a răspuns:

Ar trebui sati pese ca are prieten pentru ca daca il iubeste mult atunci nu i-a placut gestul tau

4 răspunsuri:
| Quicky explică:

Pai. eram in curtea scolii si erau mai multi. (eu stiu ca a avut un prieten de care s-a despartit nu stiu din ce cauza.)

| BananaSuparata a răspuns:

Poate i-a fost rusine, a mai vazut-o cineva? Sau a fost doar 1 coiincidenta ca a avut ceva de facut, sau s-a plictisit.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pai ti-ai raspuns singur. Fata are prieten de aia s-a dat la o parte. Clar

| GEORGE a răspuns:

Bine dar care e intrebarea.
nu cred ca te-a inteles gresit.