| anonim_4396 a întrebat:

De ceva timp sunt indragostit de o fata ce are prieten de mult timp dar cu care se cearta destul de des. Vorbim mult cand suntem "doar noi" dar atunci cand mai sunt si alte persoane o las sa stea cu respectivele,eu fiind o fire mai timida, iar ea imi reproseaza chestia asta ca nu prea vorbim...Ce as mai putea spune e ca avem contacte vizuale destul de dese la care ne zambim unul altuia iar ea odata mi-a spus ca ma place..insa nu stiu daca a fost doar ca sa ma simt eu bine sau chiar simte asta.
Ce ar fi de facut?

4 răspunsuri:
| RAY a răspuns:

Te place ca un frate man esti in freindzone esti surioara ei masculina nu visa la relatii

| R0R0 a răspuns:

Daca te-ar placea (Ca iubit) s-ar desparti de iubitul ei. Daca nu o face inseamna ca doar are nevoie de tine. (esti, pentru ea, umarul pe care se rezeama si plange)

| TheLoveDoctorr a răspuns:

Esti in Friendzone, are prieten iar tu esti sprijinul ei.Se cearta cu el, nu se da cu capul de pereti.Ghici de ce, ca esti tu acolo sa mergi stand in pozitie de drepti cand suna.La toti le zic : Fa-ti intentiile cunoscute! Se poate iesi de aici prin anumite procedee, dar in proportie de 70 % se esueaza.

| MidnightR a răspuns:

Atata timp cat inca e cu prietenul ei...