| คlєץคภ๔гย a întrebat:

Salut, Problema mea este in felul urmator,
Am fost la o petrecere iar acolo s-au intamplat niste lucruri cam ciudate pentru mine.
O fata a inceput sa imi zica in gluma ca ea e buna de maritat ca nu bea nu fumeaza... M-a invitat la dans eu iar eu i-am zis ca nu stiu si ea ma loat de mana si a inceput sa ma invetze sa dansez.
Eu mi-am facut curaj si am sarutato (pe obraz) nu a zis nimic iar a doua oara cand am pupato iar am facut-o de fata cu alti baieti iar ea mi-a zis sa nu o mai pup! ( cred ca din cauza ca are prieten si sa nu o vada ceilalti baieti )In fine in cele din uram am loato la dans, i-am pupat mana,. am loato in brate.
La plecare mi-a zis sa o iau iar in brate, eu asta am si facut si am pupato pe obraz.
Eu acum nu stiu daca ea ma place sau se poarta doar frumos cu mine pentru ca parinti nostri sunt foarte buni prieteni de familie. Ea are un prieten care ste plecat in strainatate, si ea este cu un an mai mare ca mine. Eu sunt o fire mai timida straight face si nu stiu ce sa inteleg din gesturile astea!
Dau funda :X

Răspuns Câştigător
| Lamaitzza a răspuns:

Asa deci, banuiesc ca esti baiat, adica numele tau este "alexandru" nu "alexandra" asa ca am sa iti raspund ca unui baiat. Pai, 95 % te place.Nu mai fi timid, esti baiat, e datoria ta sa fi indraznet, fete indraznete gasesti mai rar, asa am dat si eu de un timid, care cred ca daca nu il abordam eu nu eram cu el acum laughing. Deci mai asteapta o zi sau 2, iesi afara cu ea si apoi pune-i o simpla intrebare gen " Tu vrei ceva serios cu mine, ai prieten, da sau nu ca eu nu vreau sa ma joc cu tine happy ".Dar oricum cred ca te va alege pe tine sau iti va raspunde cu siguranta pentru ca in general fetele nu ii roaga pe baieti sa le pupe doar asa ca n-are cine laughing, cu siguranta vrea sa fiti impreuna dar e indecisa sau rusinata sa iti zica happy Asa ca da-i bataie big grin. (Asta numai in cazul in care esti baiat, daca esti fata, scuzee :d)

| คlєץคภ๔гย explică (pentru Lamaitzza):

Da, numele meu este Alexandru... Eu as intrebao dar imi e naspa... ca stiu ca are un prieten prin strainatate!

| Lamaitzza a răspuns (pentru คlєץคภ๔гย):

Depinde cati ani aveti, daca aveti de exemplu 15 ani relatia ei la distanta nu e reala. Relatiile la distanta nu tin nici la oamenii maturi, la copii nici atat. Si conteaza foarte mult de cand e cu el si daca simte ceva, lucrurile astea se pot stabilii numai vorbind. Deci indiferent ce vrei sa faci vorbeste cu ea, pentru ca nu o sa te lase in pace, cel putin nu acum dupa ce ai pupat-o si tot restul :d.Nu cred ca ea tine asa mult la iubitul ei din strainatate, cred ca atunci cand iubesti pe cineva nu ai ochi pentru un altul. Si apoi de unde stie ea ca el nu are o alta prietena acolo? Sa fim seriosi, deci vorbeste cu ea big grin.

6 răspunsuri:
| Zenithf a răspuns:

Eu cred ca i s-a aplecat de atata asteptat. Ce face prietenu-so in strainatate, si mai vine inapoi?
Tu esti un baiat (dragut) si pe care a avut ocazia sa-l cunoasca, deci te stie si de treaba, iar intre voi nu lipseste atractia, asa ca s-a gandit ca nu are rost sa stea ca cenusareasa pana se gandeste "printul" din poveste sa vina sa o ia de nevasta.
Totusi, este un pic circumspecta si nu vrea ca (orice ar fi relatia voastra) sa fie deocamdata oficiala. Joaca pe muzica ei si ai rabdare, vezi cum evolueaza lucrurile.
P.S. Asa sa faci in public, cand sunteti doar voi doi fii mai indraznet.

| Lamaitzza a răspuns:

Cred ca persoana care a pus intrebarea este un baiat.straight face laughing.

| BikaBianca a răspuns:

Pai cred ca s-a purtat cu tine frumos...Intreab-o si o sa afli... Fundaaaaaa?

| คlєץคภ๔гย explică:

App, sa uit un lucru foarte importatn.
Ea cu vara mea sunt rude ( nu stiu sigur ce rude ) Iar Taicaso bun prieten de familie cu taicameo. in tinerete stateau amandoi in acelasi camin. Poate doar se purta frumos., eu nu stiu o mai las... o mai pup o iau in brate etc. nu-s poate mi-o zice ea ceva!