| fitzefitze a întrebat:

HEY TPU. URGENT! deci stiti pov meah.tongue e vb despre un baiat care il plac mult. da`faza e ca. acum cateva luni mi-a zis mie daca vreau sa ma combin cu el :``hai fa te combini cu mine``laughing))stiu e cam nesimtittongueasta`i.tongue si eu i-am spus ca nu. acum mi-a tr o fata d la mine dn cls a vrea sa se comb cu ea. sh mi-a tr ce au vb ei doi...``sh el i`a spus :te intreb si eu ceva sh ea i`a zis ``zii `` apoi el i-a spus ``da nu te superi nu `` sh ea i-a spus`` ziiiii``sh el i-a zis ``te comb cu mine?``sh ea i-a spus ca ii spune maine...crying(((((((((((eu ce dracul sa fac ca imi place de el. e mai bine sa-l uit nu? raspunde`ti repede plissss*

12 răspunsuri:
| thereforyou a răspuns:

Ai de capul meu ce rahaturi ai scris acolo, foarte incorect scrise. Cand te aud cu " te combini cu mine?" mi se ridica parul de pe mine.

| NickiMinaj a răspuns:

rolling on the floor un domn respectivul, pe masura ta.

| Sperman a răspuns:

Wow acum ai devenit gay? Super! Succes la adunat la cat mai multe p*le in c*r, oricum o sa-ti iei p*li in bot din orice directie!
Dovada : http://www.tpu.ro/......categorie/
Opsss man, cred ca esti cam maro la chiltei... Sorry but this is the life, c'est la vie! :))

| TotEu1993 a răspuns:

Incearca sa il uit acum el sigur nu se mai gandeste la tine este numai cu gandul la colega ta.Sunt mult mai multi baieti care vor sa fie cu tine dar nu ii cunosti uh.cauta si gasesti.Bafta

| Bubu_5492 a răspuns:

Bag **** in gramatica ta!
auzi cica..."hai fa"...

| REDSQ a răspuns:

Pai arata-i daca simti ceva pentru el, nu sta degeaba! nu e prea tarziu niciodata! eventual cauta sa-i faci un mic cadou o atentie ceva, sau un sarut sau du-l intr-un loc (vreau sa ies cu tine in natura etc, parcuri. disco, bairam film, plimbare in oras te descurci tu)

| 4ever_5725 a răspuns:

E mai bine sal dai dracu daca cu aia a vb frumos si cu tine nuu...asaca cautati un baiat sa te placa si sati vb dulce...bafta funda?

| Analya a răspuns:

Eu zic ca e un disperat care vrea si el o prietena cu orice pret. Nu conteaza care. Asa ca... daca esti tu sau alta tot aia e pentru el

| JaneEyer a răspuns:

Da, ar trebui...sad

| Andmanny a răspuns:

1) invata-te a scrie corect gramatical!
2) mai cresti putin!

| anageo a răspuns:

Iti spun sincer incearca sa te uiti la alti baieti si ai sa vezi ca aia asunt mult mai frumosi si draguti ca el ok si asa o sa-l uiti asa fac si eu si merge succes garantat

| viki_2528 a răspuns:

Daca ai auzit lucruri ok despre el compinate cu el