| cristinuta01 a întrebat:

Am fost impreuna cu un baiat timp de 6 luni, ne-am impacat acum 3 saptamana pentru cateva zile apoi din nou ne-am despartit dintr-o prostie,[ chiar certat. el tot zice ca nu-i pasa dar stie ca eu il iubesc. acum sa comb cu o fata si pune poze cu ea la avatar (orgoliul nostru mereu a fost imensbig grin) dar pe o fata din liceu de la mine o intreaba mereu de mine. nu stiu ce sa fac ca inca as vrea sa fim din nou impreuna dar in ultimul timp ne certam mai mereu. faza nasoala este ca si un prieten de al lui vrea sa stea cu mine si de ceva timp tot incearca si imi spune numai prostii despre fostul meu iubit halal "prietenie" mda. deci un sfat va rog. mai ales ca acum este si baiatul asta care ma incurca ca ei sunt am2 mai mereu si imi este frica pentru ca daca mie imi zice tampenii de el poate si lui ii face la fel despre mine laughing (stiu clar ca nu este pus de fostul meu ca le. a spus la multi ca ii place de mine)

2 răspunsuri:
| Crisu a răspuns:

Incurcata treaba.Nu-l mai baga in seama cateva zile, sa vezi cum reactioneaza.Si nu conteaza orgoliul, indiferent cat orgoliu ai, daca ti la o fata nu faci asa.Nu cred ca ar trebui sa-l mai ierti...asta e alegerea ta, dar cine stie ce face daca va impacati iar. Poate te inseala sau va impacati pentru o saptamana dupa care va despartitit. straight face

| haiZI a răspuns:

Sincer vroiam sa te mint frumos.
Lasa-i pe amandoi deoparte ca daca tinea(primul) la tine nu te lasa, cel putin eu nu as lasa-o pe fata la care tin), iar al doilea incearca sa profite de pe urma esecului in relatia tu cu primul. Vor si ei sex.Incearca sa-ti faci un prieten care cel putin sa fie matur si sa poti vorbii cuel, sa nu aiba comportament de copil.Mai sincer de atat nu pot fi.pa pa