| EuDoarEu_4521 a întrebat:

Va rog din suflet sa ma ajutati : La mine la tara este un baiat pe nume Adelin. Mie imi place foarte mult de el si intr-o zi l-am pus pe verisorul meu sa il intrebe daca lui ii place de mine si el a zis ca are deja prietena. Iar intr-o seara cand am fost la film pe la varul meu am stat pe umarul lui cu capul pe umarul lui si el nu zicea nimic si nu stiu cum sa ma apropii de el sau ce sa fac. Va rog mult raspunsuri! Fundita si voturi la toata lumea. Va pup!

Răspuns Câştigător
| kiiid a răspuns:

Pai. nu a zis ca nu te place happy a zis ca are prietena. Eu zic sa ii zambesti des, sa ii mai spui varului tau sa-l invite la un film. fa tot posibilul sa stai pe langa el love struck BAFTA!:*

5 răspunsuri:
| ignore a răspuns:

Nu ii place de tine daca are prietena e mai bine sa renunti nici tie nu tiar palce sa stea cineva intre tine si baiatul pe care il iubesti

| Angelique a răspuns:

Daca sti ca are o prietena, atunci nu inteleg de ce vrei sa te bagi intre ei! Cand o sa afli ca s-au despartit o sa ai drum liber in fata ta, dar nu ca acumtongue

| cherrybomb a răspuns:

Daca are prietena inseamna ca nu te place, iar daca te-a lasat sa stai p umarul lui este partea a doua ori din politete ori ca dorea sa aiba pe cineva aproape

__________
ce zici despre. am dat un party la mine acasa si au venit multi tipi, cu unul dintre ei m-am sarutat toata noaptea ne-am luat in brate am dansat am vb, si a doua zi cand ne-am intalnit pe strada nici nu ne-am bagat in seamalaughing
asa e si la tine adica ceva de genul

| iepurash_9610 a răspuns:

Poate ca nu ar trebui sa te bagi. Inteleg ca il placi dar nu te gandesti ca poate prietena lui ar suferi daca ar lasao pentru tine? Tu daca ai fi in locul ei ti-ar conveni? Gandeste-te ca poate si el o iubeste pe prietena lui si nu ar trebui sa te bagi in relatia lor...

| carlita2001 a răspuns:

Incearca sa iesi in evidenta