| Catalyn13Barcelona a întrebat:

Am o povestioara mai lunga la care sper sa ma ajutati puppy dog eyes. Deci : ieri tocmai am venit din tabara de matematica. Intr-o seara ne-a pus domnu' nostru de mate un film. Fata de care imi place mie s-a dus pana in camera si nu s-a mai intors. I-am dat mesaj daca mai vine si a zis ca nu si sa ma duc eu la ea in camera. Cand am ajuns am jucat carti, ne-am uitat la tv etc, impreuna cu colega ei de camera. La un moment-dat colega ei era pe patul de sus si eu cu ea pe patul de jos laughing i-a zis colegei ei sa o trezeasca peste 3 minute. In timpul asta, incetul cu incetul si-a pus capul pe umarul meu. Eu am stat si m-am gandit... Practic si eu vroiam sa o iau in brate dar nu stiu de ce nu am facut-o sad 1. E posibil sa ma placa si ea pe mine? big grin 2. Am facut o greseala ca nu am luat-o in brate? Dupa mine, da pentru ca acum regret foarte mult puppy dog eyes Plz astept raspunsuri! Funda celui care ma ajuta happy

9 răspunsuri:
| Demonull a răspuns:

Tabara de mate oribil, groaznic va chinuie rau materia asta laughing)
da ma de place ce nu e clar? trebuia sa sai pe eatongue

| Unicucebeea a răspuns:

Te placee! Hai, incepe scoala si o vezi, stai numa'cu ea in pauze si da din tine ce e mai frumos. Sunt in aceeasi situatie cu tine laughing Da sunt fatalaughing E cu un an mai mare ca mine da e din alta scoala sad Oricum ne vedem zilnic in oras [iesim cu o gasca mare happy ] Si mi-am dat seama ca apreciaza fetele cu care se distreaza... Da-te un pic la ea si va fi perfect, apoi incearca sa strangi o gasca si sa iesiti si invit-o si pe ea si sa vina si ea cu cativa prieteni.Si stai numai cu ea si de acolo vei sti ce sa faci :*

Răspuns utilizator avertizat
| Pitiica a răspuns:

Cred ca si ea te place daca te-a chemat in camera ei si daca tot va intelegeti așa bine si vorbiti si pe mess'.nu trebuie sa regreti ca nu ai luat-o in brate pentru ca o sa mi ai ocazia ăsta, deci nu-ți face griji.continua sa vorbești cu ea, invit-o pe afară sau la un suc, si poate chiar sa ajungeți sa fiți împreună.nu-ți pierde încrederea în tine si totul o sa fie bine, mult succes!:*

| soony a răspuns:

Pai daca si-a pus capul pe umarul tau, inseamna ca si ea simte ceva, daca nu ai fi imbratisat-o de tot incit sa nu mai aiba aer macar sai pui mina pe spate asa usor ar fi fost foarte dragut si ea s-ar fi simtit mai bine.

| Catalyn13Barcelona explică (pentru soony):

Stiu dar nu stiu de ce atunci pe loc, am gandit asa sad

| mariana25 a răspuns:

Din punctul meu de vedere ea te place deoarece daca tu iai fi indiferent atunci ea nu te va chema la ea in odaie si poate ca nu iti va raspunde la mesaj, tu ii placi si ea posibil nustie cum sa arate acesta,,,, bafta :*