| ciuly4u a întrebat:

happy... vreau sa ii fac un cadou prietenei mele cu ocazia impliniri a 1 an de cand suntem impreuna... As avea nevoie de niste sfaturi ce cadaou as putea sa ii dau? Va multumesc

P. S Eu am 18 ani ea are 16 ani

7 răspunsuri:
| PrecioussGirl a răspuns:

O pernutza in forma de inimioara cu o poza cu voi 2 pe ea. dupa parerea mea e un cadou care o sa il aiba amintire de la tine toata viata.

| Atâtdedulce a răspuns:

Ştii cât de frumos, emoţionant şi de neuitat este pentru o fată să vadă că iubitul ei se gândeşte la ea şi in principiu că-i pasă de relaţie? happy La mulţi ani in primul rând, să aveţi grijă de voi şi să vă iubiţi. Referitor la cadou, poţi să faci ceva foarte drăguţ happy Vin cu o sugestie. Îi poţi lua aşa cum ţi s-a mai spus un inel micuţ, finuţ şi o poţi duce undeva la o apă, oriunde unde e linişte şi puteţi fi singuri. Scoţi frumos inelul, poţi să adaugi la cadou şi un trandafir roşu, de preferat neambalat, ( mi se par mai drăguţi )şi un simplu 'te iubesc'urmat de la un 'la mulţi ani, iubiot!' AR FI PERFECT. Baftă şi să faci alegerea corectăhappy

| Gipsy a răspuns:

Ceva gen : http://www.google.ro/......tp?/imgres

Gasesti la magazine de bujuterii. De argint sau aur.;)

| me_4173 a răspuns:

Cat de dragutlove struck...Pai trebuie sa te gandesti ce i-ar placea eihappy. Oricum gestul conteaza.Ai putea sa-i faci tu ceva,o felicitare sau ceva de genul asta, cred ca i-ar placea. Daca este pretentioasa ii poti cumpara ceva ce o caracterizeaza, dar asta doar tu stihappy

| Papusa_1623 a răspuns:

O fotografie cu voi doi pe care sa scrie"te iubesc, tot timpul unul linga celalat."intr-o rama frumoasa

| Sherinyk a răspuns:

Ori ce dar sa fie din inima si din dragoste caci pentru voi asta cred ca asta ar conta cel mai mult!
Succes!
Funda Plzzzzzzzzzzz!

| gropy a răspuns:

Un inel de argint sau o bijuterie mi se pare cel mai potrivit cadou :*