| volgian a întrebat:

Ce cadou as putea sa-i iau prietenei mele cu ocazia zilei de Dragobete. Suntem de 8 luni impreuna si as vrea ceva mai serios decat niste ursuleti.

8 răspunsuri:
| unione a răspuns:

Ia incearca niste cercei!

| unnimeni a răspuns:

O cana frumoasa cu inimi care sa contina insa si clasicul "te iubesc".
Gasesti la magazine de cadouri si costa intre 10 si 20 de lei.
Iubiti-va mult!

| maftei a răspuns:

Du-te la un restaurant ofera-i o cina romantica la lumanari, un buchet de flori imens, ofera-i ce crezi tu ca i-ar placea

| pisi1793 a răspuns:

Ori o poza cu amandoi si cumperi rama.sau un buchet de trandafiri albi, sau de preferat daca te tine buzunarul...cumperi un trandafir rosu si inauntru pui un inel.stai linistitit ca nu se gandeste ca o ceri in casatorielaughing

| teutzikka a răspuns:

1.niste flori
2.un ursulet
3.un set de machiaj
4.un set de ungii false
5.o inimioara cu ceva bun inauntru
6.o cutie scumpa de bomboane [ faci greseala daca iei cu lichior( nu ne place ) ]
7.o cina romantica cu flori si mancaruri speciale gatite de tine( sau in cel mai rau caz sa o duci la un restaurant de fite)
8.La un milcseic.
9.o zi spectaculuasa cu cateva din numerele de mai sus.
10.inima ta cea draga

sper sa alegi cate din aceste numere dupa felul cum ii plac iubitei tale happy sper sa te ajute big grin kiss

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Frate! 1. Un inel.2.Niste vorbe frumoase.3Un buchet de flori.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cel mai bine ar fi sa-i iei o bijuterie, la femei niciodata nu dai gres cu un asemenea cadou.

| andreea_6258 a răspuns:

Cumparai un inel valoros care so impresioneze sau niste cercei.