| Samy a întrebat:

Ce cadou i-as putea oferi prietenei mele cu ocazia zilei de nastere? sa fie ceva special.

Răspuns Câştigător
kratos
| kratos a răspuns:

Daca este prietena ta ar trebui sa-i cunosti gusturile si pasiunile. Daca nu eu as lua o rama foto digitala si as pune diverse poze cu voi. Succes

4 răspunsuri:
| monyk a răspuns:

Buna, gestul conteaza, sa fie ceva din inima, frumos ar fi de ex un ceas pentru fete, un lantisor, o bratara, un parfum care sa ii placa, un album cu trupa preferata, o poza cu voi 2 intr-o frumoasa rama...

| nicoletalavinia14 a răspuns:

Cred ca i-ar place un lantisor cu un pandantiv mai finut, ceva de genul unei inimioare, ceva care sa insemne ceva pentru ea un parfum.Sau du-te prin mol unde gasesti magazine pentru fete le spui vanzatoarelor si ele o sa-si dea cu parerea. Mult succes

| viki a răspuns:

Un parfum sau ceva ce stii tu ca si-ar dori.hee hee

| alexandra4cosmin a răspuns:

Ai putea sa-i cumperi flori...sau cumparai ceva ce ii place ei cel mai mult.noua femeile in general ne plac florile... pup pa