| BiscuitexPapusaaa a întrebat:

Hey TPUhappy Vreau sa stiu de ce prietenul meu nu inchide ochii cand ne sarutam? Oare chiar nu tine la mine si nu simte nimic cand ne sarutam sau ii place sa ma priveasca cum sunt cu ochii inchisi? (mentionez ca ii place cand inchid ochii si imi musc buza. Ce poate insemna asta?) Vreau pareriiii!:* Multumesc!happy:*

Răspuns Câştigător
| ThePunisher a răspuns:

Fiecare saruta diferit. Si eu spre exemplu, desi de regula tin ochii inchisi cand ma sarut, uneori ii mai deschid doar ca sa o privesc. Nu stiu de ce fac asta, dar stiu sigur ca tin la ea, asa ca nu-ti face griji ca nu te iubeste.

12 răspunsuri:
| Ririru a răspuns:

Stiu ca era o vorba "Daca tine ochii inchisi ma iubeste, daca nu, nu." Ei bine, astea sunt doar vorbe. Uni baieti prefera sa tina deschisi, alti inchisi. N-are legatura cu cat tine la tine.

| maradi3 a răspuns:

L-ai prins in sfarsit! Are ochi de sticla!laughing

| Laviy a răspuns:

Nu crede faza cu " daca saruta cu ochii deschisi nu e sincer sau nu tine la tine". Sunt doar superstiti. Eu il iubesc enorm p pr meu si uneori mai tin si ochii deschisi. Probabil ii place sa te priveasca in timpul sarutuluiwinking

| chelie91ptm a răspuns:

Ce intrebare idioata. rolling on the floor)

Nu toti saruta cu ochii inchisi, asta nu inseamna ca nu simte nimic. De fel baieti saruta cu ochii deschisi.

| yhsay a răspuns:

Ce legatura are inchisul ochilor cu cat tine la tine... nu stiu. Stai fato linistita si nu mai iti pune o mie de intrebari fara sens pentru ca s-ar putea sa ajungi sa le crezi.

| ombladon a răspuns:

Pai tu de unde stii ca ii tine deschisi?rolling on the floor...deci si tu ii tii deschisi...

| PlanetaMinunilor a răspuns:

Cred ca ii place sa te priveaasca in momentele alea cand tu il saruti din dragoste, nu cred ca nu simte ceva pentru tine dar probabil ii place privindute in momentele acelea

| BbyBoop a răspuns:

Stai linisita, daca nu inchide ochii nu inseamna ca nu te iubeste.Eu si prietenul meu suntem impreuna de aproape 2 ani si nici el nu inchide ochii, dar m-am obisnuit. laughing Sunt alte moduri in care iti poate dovedi ca te iubeste, dar acesta nu este/nu trebuie sa fie neaparat unul dintre ele.

| Catcherintherye a răspuns:

Pai cred ca iubitul tau e varsator...deoarece ei au obiceiul prost sa faca asta, insa nu inseamna ca nu te iubeste, ci doar ...asa e modul lor de a fi. Asta sau poate trage cu ochiul pentru a nu va vedea multa lume, pentru a nu se starni barfa big grinbig grin

| ZeroCool_9224 a răspuns:

De ce nu-l intrebi?

| MyssLV a răspuns:

Nu e neaparat obligatoriu sa iti ti ochii inchisi in timp ce te sarutii...de exemplu nici eu nu inchid ochii cand ma sarut cu iubitul meuu si il iubesc foartee mult, dar pur si simplu sunt unii oameni care le place sa stea cu ochii deschisi...probabil asta inseamna caa sunt realistiilaughing)zic si eutonguelaughing)

| Geo_5433 a răspuns:

Si eu tin ochii deschisi nu e vorba ca nu tine la tine dar e mai romantic sa te privesti in timp ce te saruti astfel vezi reactia celuilaltwinking(parerea mea)hee hee