| AddaRosee a întrebat:

Hei...Deci sper sa nu radeti de intrebare sau chestii din astea.laughing
Deci cand imi place de vreun baiat sau cred ca vreunul e dragut imi musc buza de jos..nu stiu de ce e un gest involunar..la fel si cand sarut un baiat imi place sa ii musc buza laughing
Nu vreau neaparat sa scap de aceste gesturi fiindca multi au spus ca e chiar dragut
Am eu vreo problema sau poate sa fie din itamplare?laughing

Răspuns Câştigător
| tenutza a răspuns:

Nu ai nici o problema. Psihologic vorbind, atunci cand ti se pare tipul dragut, tu practic o gandesti. Iar uneori, cand gandim ceva, dar nu vrem sa si spunem, ne muscam buza. E un fel de -'te abtii din a o spune, si stii cum atunci cand iti zine sa razi dar nu vrei, iti fortezi muschii... ceva de genul. Intr-un cuvant, e un fel de abstinenta, te abtii sa nu ii zicihappy

5 răspunsuri:
| AddaRosee explică:

Am uitat sa spunlaughing evident ca nu il musc sa il omor, doar asa usorhappy
Si intrebarea e de ce fac asta fiindca nu o fac intentionat...doar ca m-am obisnuit asa si nu imi dau seama...Am eu vreo problema?laughing

| marya868686 a răspuns:

Nu ai probleme asa te comporti tu esti diferita si speciala

| 0alafaranume0 a răspuns:

Asa facea si prietena mea la inceput pana m-a muscat atat de rau ca mi-a facut rana, norocul ei ca sunt rabdator ca imi venea sa ii trag un dos de palma...nu e rau doar daca stii sa ai o limita
P.S : unde e intrebarea?

| tenutza a răspuns (pentru 0alafaranume0):

laughing) tare intamplarea. Fata a zis ca vrea sa stie daca e ceva ciudat la ea sau nu

| tenutza a răspuns (pentru 0alafaranume0):

Nu ai nici o problema. Psihologic vorbind, atunci cand ti se pare tipul dragut, tu practic o gandesti. Iar uneori, cand gandim ceva, dar nu vrem sa si spunem, ne muscam buza. E un fel de -'te abtii din a o spune, si stii cum atunci cand iti zine sa razi dar nu vrei, iti fortezi muschii... ceva de genul. Intr-un cuvant, e un fel de abstinenta, te abtii sa nu ii zicihappy

| Abbcdd a răspuns:

E dragut dar cu limita. Daca il musti pe baiat de buza pana ii faci rana numai gest dragut nu o sa mai fie laughing O sa te dezobisnuiesti fara sa iti dai seamawinking