| User1213424 a întrebat:

sunt baiat, am 11 ani stiu sunt cam mic pentru o relatie dar am avut o relatie cu o fata din Marea Britanie si ne certam des, cum pot sa imi schimb atitudinea?

Răspuns Câştigător
| sierra1 a răspuns:

La unșpe ani nu prea poți vorbi de atitudine, mai stai vreo 2-3 ani la "copt"

4 răspunsuri:
| Sofer a răspuns:

Nu ești pregătit de o relație la vârsta asta. Doar prietenie cu fetele și sa va jucați afara.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Troll

User1213424

Rank 522.490 din 1.385.943

Înregistrat la 11 Iul 2020

Ultima logare: 11 Iul 2020

Utilizator Junior

| Lecorbusier a răspuns (pentru anonim_4396):

N are cum.trolli de obicei pun o intrebare cat de cat amuzanta

| Devil21 a răspuns:

Fii mai înțelegător, încearcă sa o asculti, sa te pui in locul ei si încearcă sa lasi de la tine pentru ca fetele sunt f.orgolioase