| anonim_4396 a întrebat:

Hey tup.am mare nevoie de ajutorul vostru.am o surioara mai mare decat mine cu 9 ani...si as vrea un video, ca nu mai este mult pana la ziua ei si mno...sau as vrea sa imi ziceti cum sa fac unu si sa il pun pe youtube{vreau sa fac unu cu melodie si cu poze si cu scristonguelaughing]funda:*::*

3 răspunsuri:
| anny3anyy a răspuns:

Poti folosi windows movie maker. e posibil sa il ai deja in pc...verifica

| MaxiValau a răspuns:

Nu stiu. Dar totusi, pana la urma e surioara si e si mai mare?rolling on the floor)

| MaxiValau a răspuns:

Ba da, stiu! merge cu picasa3. Am facut si eu un film tot cu picasa 3. Il recomand!