| Alicecooper a întrebat:

Bunaaaa. Am nevoie de ajutor.Deci, joi este ziua prietenei mele si vreau sa ii fac un video cu mai multe poze cu mine si cu ea. Si sa aiba mai multe efecte si chestii din astea. Va rog sa nu imi ziceti movie maker pentru ca nu stiu ce are ca nu merge. Va roooog mult.:* Va puuup!:*

2 răspunsuri:
| MonstruletulDinBomboaneExpirate a răspuns:

Descarca windows movie maker. bafta!

| RockOrNothin a răspuns:

Fara moviemaker? Mergi la pizap.com daca vrei, dar poti pune doar fundal si abtibilduri si decupaje...Nu stiu altceva, www.glitterfy.com sau cauta pe google