| Gentiana a întrebat:

Hey! Unde va duceti cu el de Valentine's Day? Cel mai romantic loc are funda!

Răspuns Câştigător
| Chimilica a răspuns:

Momentan nu am prieten dar de Valentine's Day as merge undeva la un apartament unde sa fie o camera plina de lumanari, petale de trandafir, muzica, sampanie, etc. Mi se pare cel mai romantic sa fii singura cu el, intr-un loc plin de decoratiuni, relaxant, etc! :X

3 răspunsuri:
| Forevăr a răspuns:

Undeva unde nu'i nimeni, ceva romantic

| CookieșiParty a răspuns:

Momentan nu am iubit.Dar ma as duce intr-o croaziera unde ar canta melodii lente, si ar ploua cu petale de trandafir.Si ar fi 1000 de cupidoni cu sageti si arcuri in forma de inima! Si in acel loc ar fi un castel.Si nimeni nu ar fi,decat orchestra si noi doi! Si ar fi mancare,sampanie,vin,rom,tuica, parjiturele, un tort si baloane din belsug! Si acel castel ar fi pe o barca mareeeeeeee de tot!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

In congo.