| CherryGirl67 a întrebat:

HEYhappy

Ziceti-mi si mie defectele baietilor plsss :X

fundalove struck

Răspuns Câştigător
| universe a răspuns:

Egoisti. Nepasatori. Indiferenti. Afemeiati. Timizi. Rautaciosi. Orgoliosi.
La prima vedere nu toti sunt asa, dar o sa vezi cu timpul cum sunt ei de fapt big grin.

10 răspunsuri:
| ShowTim3 a răspuns:

happy nu stiu defectele la toti da uitele pe ale mele, cele care imi descriu caracterul
1. sunt prea lenes, daca nu am chef de ceva, nu am chef si nu fac daca ma pune cineva sa fac ceva happy sper exemplu am luat 4 la teza la mate, stiam ca am teza da nu am invatat nimic big grin celalalt defect e ca, daca fac ceva prost, il fac prost pana la capat straight face nu pot sa dau inapoi.Cam astea a da, si nu imi ies mereu glumele prea bine sad si nici carisma nu o am de 5 stele, dar big grin totusi... merg inainte.

| DeeaBlondiii a răspuns:

Tot ce era de spus s-a zis mai suslaughingdeci nu mai are rost sa le enumar da cel mai mult li se potriveste:afemeisti si profitori(bine uniiwinking )

| TeIubesccc a răspuns:

Orgoliosi, naivi, egoisti, violenti, misogini.batting eyelashes

| BlackAngel23 a răspuns:

Depinde de la baiat la baiat

| Dr3yga20 a răspuns:

Baietii sunt prototipii perfectilaughing

| TheDarkSider a răspuns:

Universe. nu toti sunt asahappy

| Autumnfeelings a răspuns:

Orgoliosi, naivi, egoisti, violenti, misogini

| InstinctPr3ciS a răspuns:

Egoisti, Nepasatori, Orgoliosi... eTc.
Aqq : R3sP3cT nORTON macar ai curajul sati recunosi defectele!winking

| wPapy a răspuns:

Defectul unui baiat este cand il lovesti in partea sensibila.Adica intra picioarelaughing

| Realmadrid_8875 a răspuns:

Nu prea avem