| anonim_4396 a întrebat:

Heya! Imi place o fata de la mine din clasa si nu stiu cum pot afla daca si ea ma place pe mine sau cum sa ma exprim in fata ei?

Răspuns Câştigător
| AlexUnder a răspuns:

Mm metoda lui djangel e cam directa mai ales daca esti rusinos no sa-ti iasa ce zici mai intai so inviti SI PE EA si pe alti prieteni iar tu sa stai langa ea asa o sa poti sa comunici si prieteni o sa te mai ajute ps sa nu inviti prietene prea bune sau prea multe ca nu o sa mai vb cu tine ci cu ele apoi mai vb mai pastrati legatura poate un nr de telefon laughing si apoi treceti la intalniri singuri asta functioneaza daca te place daca mnu nu o sa vina la intalniri o sa inventezew motive.

1 răspuns:
| DjSannan a răspuns:

E simplu, invit-o la un suc, sau la o plimbare sau pur si simplu du-te la ea si spune-i ce simti