| anonim_4396 a întrebat:

Imi place de un baiat si nu stiu cum sa-mi exprim dragostea fata de el. e in clasa cu mine si mi-e frica sa nu spuna la toata clasa apoi o sa ma cicaleasca daca va merge un raspuns dau fundita

Răspuns Câştigător
| allebwa a răspuns:

Depinde daca are aceleasi sentimente! Si eu patesc la fel din clasa a 3 a.Sunt in clasa a 6 a si inca mi-e frica sa-l intreb daca ii place si lui de minecrying. Nu vreau sa rada toata clasa de mine, pentru ca sunt o fire mai infingareata si imi place sa ma distrez, nu prea sunt emotiva.
Eu cred ca ar trebui sa il intrebi!(nu ca minehee hee )Poti sa-l inviti in oras si sa pornesti o discutie, cine stie, despre scoala, si dupa aceea strecori ceva legat de parerea lui despre tine.
Sper ca te-am ajutat! Bafta! Nu uita, nu fii timida!