| ruxi a întrebat:

Heyy
Ce credeti, exista varsta prea frageda pentru a iubii sau a avea o oarecare atractie pentru o persoana?

7 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Normal e la 18 ani pentru a iubi nu cand esti minora.

| darrio2007 a răspuns:

Sa stii ca nu.Numai ca in ziua de azi copiii de 12-14 ani se gandesc de acum la toate prostiile.Parintii nostri se gandeau la asa ceva abia dupa ce isi faceau un rost in viata.

| Sharlyzz a răspuns:

Da,si dovada sunt pustii /fetele de 10 ani care "sufera"atat, in loc sa se concentreze pe scoala si mai ales pe copilarie. Nu spun sa nu te indragostesti, pentru ca si eu am 14 ani si stiu cum e, dar incearca sa iti pastrezi copilaria atunci cand trebuie.

| Făraş a răspuns:

Nu cred...straight face

| Schwarzz a răspuns:

Nu.Dupa 18 ani ai timp de astea

| Youcandoit a răspuns:

De obicei la 14-15-16 ani, cam cand treci la liceu, cand esti mai mic/a simti doar admiratie/ recunostinta, dar tu ai varsta la care te indragostesti repede la varsta asta.
Si oricum tu stii mai bine decat oricine ce simti.

| iHate a răspuns:

Sub 16 ani.