| iiDouaPuncteParanteza a întrebat:

Heyy Guyss.Am o mica mare problema

Am 12 ani si sunt cu un baiat [cu care am avut si primul sarut]. Insa eu as vrea ceva mai mult[sarut cu limba] insa eu sunt timida de felul meu si el nu prea a incercat sa faca pasul asta[ar fi prima oara peentru mine].

In firecare zi ma gandesc sa fac eu primul pas dar mi'e "frica" sa nu stric totul, si poate o sa se opreasca el.

Ce sa fac?

Fundita si restul vott:X

4 răspunsuri:
| Ionela78 a răspuns:

Ai 12 ani? bai uitesi eu cand aveam 12 ani vai de dragut e ala, ce super e aa nu-s cetraiesteti copilaria.gandeste-te ca asta e o singura data in viata. apoi ai timp de iubiti, haha...si inca cati.la varsta asta trebuie sa ai amisi si prieteni, sa faceti nazbatii sa a distrati nu sa va iubiti.cand ai sa cresti mare iti va parea rau.vei vedea.

| oanasunshine a răspuns:

Stiu ca poate nu e raspunsul care vrei sa-l primesti, dar sincer esti cam mica sa vrei sa te saruti french. Cred ca un sarut obisnuit e de`ajuns, mai ales ca ai doar 12 ani, la 16 ce o sa mai faci? Deci ai rabdare, toate la timpul lor. Bucura`te de copilaria ta cat inca o ai maihappy.
Bafta. :*

| BrownyBrown55 a răspuns:

Da un add pe mess la dpilipautanu, asta e id meu, si sunt fata, am aproape 13, deci daca vrei da add si vb pe mess mai usor

| hmanzu a răspuns:

Scoatei dinti adu pantentu scoate 1 cate 1 dupa aia lipeste cu picatura funda?