| claudytza a întrebat:

Hey, salut! Am o problema! De 6 luni sunt impreuna cu un baiat! Problema este ca eu nu stiu daca el ma place cu adevarat! Ne cunoastem de cand eram copii mici. Noi inca nici mcara nu am avut primul sarut! Dela un timp vad ca el vrea sa treaca la pasul asta, dar nu o face! Ma i-a in brate, ne tinem de mana, ma pupa pe obraz, dar la sarut nu vrea sa treaca niciodata! El are 13 iar eu 12. Si eu stau si ma gandesc cateodata daca nu cumva sunt prea mica pentru asa ceva, dar atunci cand il vad imi vine sa sar in bratele lui!

Ma puteti ajuta? plz :*:*

Răspuns Câştigător
| Roxanaღ a răspuns:

Incearca sa faci tu acest pas. Poate lui ii este frica sa nu te supere sau ceva de genu. Si daca vei face tu acest pas nu cred ca se va supara. Din potriva, va fi bucuros si isi va da seama ca il iubesti mult!
Succes!:*

2 răspunsuri:
| deeadragutza2 a răspuns:

Pai cred ca e cam timid de ce nu il saruti tu.

| eatpraylove a răspuns:

Vrei sa ajungi ca mine? M-am sarutat prima data acum 3 luni si am 14, deci lasa prostiile si saruta-l!