| ĺuЂĺřξ a întrebat:

HEYY! Imi place de un baiat cu care am fost foarte apropiata adica ne strageam in brate si din astea.Pe vremea aceea eu aveam prieten si nu imi placea de el asa de tare dar acum imi place si din cate mi-a zis un prieten de al sau si el inca ma place. Ok am si un coleg cu care ma inteleg ffff bine e ca si fratele meu si cand a aflat ca eu il plac pe acel baiat si el ma place p mine a incercat sa ne "combine". baiatul cand a aflat a spus ca vrea si ca o sa ma intrebe pe mess dac vreau sa fiu cu >el...asa...in aceea zi am decis sa mergem la mall cu el; o colega (in care el avea incredere) si cu colegul meu(si acolo trebuia sa ma intrebe) dar.acel coleg a facut o "greseala" a mai chemat inca 2 fete in care acel baiat de care imi place nu are incredere asa ca s-a rusinat si nu a vrut sa ma intrebe atunci nici macar nu a vb cu mine adica am fost numai noi2 de multe ori dar NIMIC > ok a spus ca ma intreaba pe mess. Na am vb cu el si tot NIMIC. ok am avut rabdare dar de cateva zile tot zice ca ma intreaba si nimic pana intr-o zi cand a spus ca nu mai vrea; ca nu ma mai place dar el se tot uita la mine; vrea sa ma ia in brate (dar eu fiind suparata p el nu il las). Nu stiu ce sa cred; eu m-am mai sarutat cu el dar asa (PROVOCARE). Voi ce credeti. inca ma mai place? (eu insa nu prea imi mai place pentru ca nu mai e asa cum il stiu e mult mai rautacios si fitos) stiu ca e cam lunga dar asta e dau funda mersi

4 răspunsuri:
| ĺuЂĺřξ explică:

Roxi care sebaaaa! ala nu era sebaaaaa bahaaaaaaa! era cineva de la mine de la sat mahhh roxi fi atenta :] [de baiatul de care imi place il cheama Raul]

| TimisoaraKBOOOM a răspuns:

Sa`ti explic : 1. Daca tu crezi ca imbratisarea este un lucru pe care il fac numai "porumbeii" te inseli amarnic ( nu de alta da si eu imbratisez o gramada de fete si asta nu inseamna ca le plac, e doar semn ca ne intelegem foarte bine) 2. Acel "frate" al tau se pare ca este cam gelos pe scurt nu vrea s ate piarda tocmai de aceea a mai adus doua fete 3. Baiatul care te place e al naibii de rusinos (Cum sa-ti fie rusine sa intrebi o fata daca vrea sa fie iubita ta mai ales intre prieteni sau si mai si SINGURI! ) 4. Mai relaxeazate. Prefate ca nu`ti pasa de el trateaza-l cu indiferenta! (cel putin asa m`a tratat actuala pana ne-am impacat laughing ) si 5.Mult succes!winking

| Irinus0356 a răspuns:

Pai eu sigur cred ca te place fi si tu indiferenta si tipu (sebi)care a chemat doua fete nu e gelos (lol) le-a chemat pentru ca nu a realizat ce face si cred ca regreta amernic asta(e adevarat)

| amy1513 a răspuns:

In primul rand colegul tau foarte bun prieten care acum te place e gelos si ii e frica sa nu te piarda. Tipul pe care il placi e timid si nu e sigur pe el. Poate ar trebui sa vorbesti direct cu el si sa-l incurajezi sa o faca la fel. E clar ca tii la el. Incearca sa-l intrebi daca mai simte ceva. Poate cine stie...