| IIIx333III a întrebat:

Sunt in clasa a V-a si sunt indragostita de un baiat. Recent am aflat ca si el ma place... oarecum. Ca sa va dati seama daca ma place sau nu, uitati ce i-a spus unui coleg la telefon:
"Buna, vii in parc? a intrebat colegul meu.
Nu stiu... a spus el (Robert)
Haide ca vine si Fane(Fane fiind un coleg de-al lui)
In acel moment colegul meu m-a strigat(Adrianaaaaa)
Iar Robert a zis:
Hai da-te naibii, e si aia acolo, hai ca vin acum."

Eu cred ca ma place, asa ca l-am intrebat pe cel mai bun prieten al lui. Dar el a raspuns ca are prietena.
Cu toate acestea, el se uita mai mereu la mine, imi face cu ochiul, se da mare cand sunt prin preajma.
Eu chiar as vrea sa am o relatie cu el...seara il visez...nu pot sa dorm.

Ce as putea face? Cum sa-l cuceresc fara sa o ranesc pe prietena lui(daca are una, desigur). Sunt disperata, nu stiu ce sa fac. Am nevoie de sfaturi de la toti. Va rog! Dau folositor la toata lumea.

3 răspunsuri:
| Lonelygirl a răspuns:

Daca este adevarat ca are prieten nu ar trebui sa te ti dupa el pentru ca si aceea fata va fi ranita si daca el iti face ochi dulci in timp ce e cu alta inseamna ca asa va face si cand o sa fie impreuna cu tine

| cineva_4576 a răspuns:

Nu stiu ce sa zic, nu prea m a incantat expresia cu : e si aia acolo!
Tu faci ce simti, afla mai intai daca are prietena, si daca totusi nu te intereseaza acest aspect (lucru pe care eu nu ti l recomand, fiindca daca face asa cu aia, probabil va face si cu tine) apuca te sa ii dai semnale, sa ii afli numarul, sa ii zambesti inapoi si usor usor... se va intampla ceva.
Ai grija!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Vaaaiii. a venit zburatoru cu negre plete? ce disperata esti. chiar asa.sa-i iei iubitul alteia.