| TeodoraNeaguCarolina a întrebat:

Heyyy... Am o mare problema. Il stiti pe Maximilian Ioan? Eu sunt indragostita de el. Cand il vad, imi curg balele... E un baiat fff frumos. Sunt obsedata de el? Cum scap de aceasta obsesie pentru Max?

5 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu stiu cine-i Maximilian asta, dar pot sa-ti zic o treaba. Tu nu stii ce pierzi in viata reala daca iti gasesti pe cineva care sa tina intr-adevar la tine. Nu te bloca tu pe cel "Maximilian"... ca o sa-ti mananci sufletul singurica. Ia-l tu pe Maximilian asta al tau in cap, imagineazati-l bine, da-ti vreo doua numere in cinstea lui asa, ca sa te racoresti si dupa aia lasa-l sa se duca in toate alea ale lui, ca el nu stie de tine si nici nu ar fi interesat. De-ar sti el Maximilian ca esti in limba dupa el... ce si-ar mai bate **la de tine. Cum crezi ca ti-ar pica atunci? Ia si vezi tu asa in viata reala ca daca vrei ai de unde, si gaseste pe cineva care sa fie mai mult sau mai putin in limba dupa tine. Si vezi tu ce-o sa-ti faca ala. Numai daca-i spui. Si sa vezi tu cum il uiti pe Maximilian in secunda 2winking

| BlyeeetAK47 a răspuns:

Diferenta dintre o fata si el e acolo jos. In rest nimic...

| IJustDeath a răspuns:

Te referi la cel care face vlogg? Știu cum este și mie mi se pare puțin drăguț, nu ai cum sa scapi de aceasta obsesie, încearcă sa nu te mai uiți la videoclipuri cu el, când vezi vreo poza încearcă sa o eviți, dar sa ști ca dacă este primul băiat de care îți place, ei bine este mai greu sa uiți.
Dar în orice caz eu zic ca ar fi bine sa ii dai un mesaj, numai asa îți vei lua o piatra de pe inima și te vei simți ușurată, iar dacă ești mai timida de fel atunci încearcă sa îl eviți.
Sper sa nu te fi supărat laughing

| SugarHeart a răspuns:

Nu prea ai cum sa scapi...decat cu trecerea timpului si a evenimentelor happy. Insa, daca vrei sa incerci sa scapi de aceasta obsestie incearca să ii gasesti defecte pe care nu ti-ar placea deloc sa le aiba persoana pe care o placi.Pe scurt...incearca sa te pacalesti singura, sa iti pacalesti mintea.

Pana la urma, cum a intrat in mintea ta asa va si iesi.

Ps: Si mie mi se pare dragut. happy

| PisicutzaThaIubireaTha a răspuns:

Se vede ca esti disperata! Potoleste-te! HUOOOOOO