| xXKiradaXx a întrebat:

Hi all. Numele meu este Aleina si sunt feciara. Imi place foarte mult un geaman. este atat de sensibil si atragator. aerul indiferent, calmul pe care il emana prin cuvinte. cateodata este putin infantil dar imi place! extrem de mult, ...insa. pentru el sunt doar o buna prietena(asa cred). glumim in pauze, vorbim despre interese comune(nu'ntreba). practic suntem 2 amici dar eu nu vreau asta! il cunosc de 8 ani inca din clasa 1 si tocmai in anul terminal, cand ne vom despartii m-am indragostit. ce'o fi cu mine?sad. nu pot sa'i spun verde'n fata ce simt. ar fi ciudat.+ ca nu suport un raspuns atat de direct. sunt extrem de sensibila, fac fata cu greubig grin CUM SA PROCEDEZ?sad

Răspuns Câştigător
| lays a răspuns:

Hey.nu ai de ce sa pari o ciudata. daca erai una necunoscuta si il acostai. ii sareai in cap avea de ce sa se teama saracu' om, dar pentru ca il cunosti de atata vreme, nu ai de ce sa pari ciudata.si iubitul meu e gemeni si uneori poate fi atat de. dulce, scump, sensibil.imi vine sa-l mananc.deci te inteleglaughingcel mai bine ii zici.stii,nu stiu despre tine, dar mie mi s-au aprins calcaiele rauhappyte scot la un cicotongue? hai ma. o viata avem, ce naiba? acusi se termina cls a 8-a si o sa regretibig grinbaftahappy!

4 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
| xXKiradaXx explică:

Da dar. chestia e ca nu stiu sigur daca ma place si nu as vrea sa par o ciudata in ochii lui. esti sigur de asta?big grin

| xXKiradaXx explică:

Bai deci mersi mult de tot. mi'ai deschis ochii! chiar meriti acea funditatongue. mersi inca o data. cred ca. o sa eu spun pana la urmabig grin

| catiluver16 a răspuns:

Incerarca sa il iei cu binisoru ca sa sp asa te poti baga in subiect foarte usor ...si p urma sa ii sp cum sta trb...scc