| Sevenup a întrebat:

Hi! Am auzit ca unora dintre baieti nu le plac fetele cu parul cret.De ce? Si ati mai tine cont de asta daca fata ar arata binisor?

10 răspunsuri:
| DEBrown a răspuns:

Fiecare cu preferintele lui. Nici mie nu imi place ca o fata sa aiba parul cretbig grin

| GuessWho_8607 a răspuns:

Nu prea inteleg de ce ai pus intrebarea asta, pentru ca depinde de gusturile fiecaruia. Normal ca sunt baieti atrasi de "crete" si sunt baieti mai putin atrasi. Mie personal chiar imi plac fetele cu parul cret sau ondulat... O sa primesti raspunsuri gen : da, imi plac, sau nu, nu-mi plac...
Nu cred ca iti "vor schimba viata" raspunsurile...pa pa

| Spinoasa a răspuns:

Hmm. Mi-se pare o idiotenie.In primul rand conteaza personalitatea persoanei nu aspectul fizic, nu sunt absurda sa spuna ca pentru mine nu ar conta aspectul persoanei de langa mine dar nici 100%! Nu crezi?

| valy1233 a răspuns:

Cunosc mai multe fete cu parul cret, dar pot sa zic ca si imi place dar ca si imi displace...depinde de fata unora li se potriveste acel look, altora nu. oriqm raspunsurile noastre nu conteaza.fiecare cu gustul lui.

| TabooR a răspuns:

Pai unora...pentru ca nu stiu ce e frumos si pentru ca nu vad mereu o fata cu parul cret asta li se pare ciudatsad fetele cu parul cret chiar sunt dragutebig grin

| danieladana a răspuns:

Eu am parul cret si toata lumea e obsedata dupa parul meu si atunci cand mil indrept aproape ca imi iau bataielaughing)

| Bubbleh a răspuns:

laughing eu am parul cret da il indrept cu placa de par... sh cand m.am dus la scl cu el cret imi ziceaw toti ca sunt dragutsaa laughing

| DoarEU_8714 a răspuns:

Nu ne plac fetele cu parul cret pentru ca arata ca un canish plouat. nu conteaza mekla. Cu un par ca o maciuca, poti sa fii MISS univers ca tot urata esti

| zozoo a răspuns:

Nu e adevarat! Si eu sunt creata si pana acum am primit numai complimente de la beieti.In plus cand imi intid parul imi spun ca sunt mult mai draguta cu el cret...nu cred ca este adevarat

| lidutSa a răspuns:

Eu sunt cu parul Cretz si cand il indrept toTz mai ca suie in cap spunindu-mi ca nu trebuia so Fac. chiar daC e bine si parul Drept. si in pluS parul cret are farmecul lui...)) suCceS