| math a întrebat:

De ce unora baieti le plac fetele care arata bine [slabe]?oh go on.Chiar conteaza fizicul atat de mult?

Răspuns Câştigător
| Spufff :x a răspuns:

Pentru unii baieti chiar conteaza aspectul. si stii de ce? daca "el" are un grup de baieti mai fitosi. nu are cum sa se prezinte cu o tipa ma "stearsa ". aia sunt baieti superficiali. cei care intr-adevar doresc o relatie serioasa, bazata pe incredere iubire accepta orice fel de fata! love struck

18 răspunsuri:
kongeriket
| kongeriket a răspuns:

Nu-i frumos ce-i frumos, e frumos ce-mi place mie.
Nu ai ce să faci în privinţa asta dar ai punctat bine: "unora".
Nu e stres, e timp!

| Ririru a răspuns:

Nu pot sa ma abtin: E Romania frate. =]].
Exista diferite tip`uri de baieti, cocalari, care trag la pitipoance. Cel mai des intalniti! In fine. happy

Sincer, eu zic ca ar prefera o fata mai plinuta, nu foarte grasa sau foarte slaba.Adica,e bine cand ti un sac de oase in brate?

Eu am vazut pe strada oameni fericiti, si erau ceva gen: ea grasa si cam uratica si el slab si super frumos.
N`ai vazut cupluri asemanatoare?

Deci eu cred ca nu conteaza doar aspectul, si mintea, si sufletul, si comportamentul conteaza intr-o relatie.

| Derye a răspuns:

Daca e vorba de relatii pasagere, de agatat, DA fizicul e cel mai important.
Daca ai un "crush", nu mai conteaza nimic. Iti place fata, si atat. Iti zic din experienta personala. Unele lucruri se intampla...si atat. "Love makes no sense".

| Азбука a răspuns:

Aproape in aceeasi masura, conteaza si aspectul fizic, si intelectul.

| KeepCalm a răspuns:

laughing Dar ce vrei sa te acopere cu un san si cu unul in gura?big grin
Scuzati exprimarea. Nu cred ca vrei sa simti cum se prelinge clisa ei pe pielea ta. sau mai stiu si eu sa te tina la piept pe banca cand stai cu prieteniilaughing. Pt baieti exclusiv, dar cu toate ca sunt fata le respect alegerilewinking

| nicoleta01 a răspuns:

La baietii din ziua de azi da. conteaza foarte mult. mai intai se uita la corpul fetei apoi la fata sh sufletul ei. asta e happy

| ladygaga a răspuns:

Pe langa personalitate, felul de a gandi si a vorbi, conteza si fizicul sa stii.

| GymClass a răspuns:

@nicoleta: mai bine taci...ca parca fetele nu vor baieti frumosi...asa ca taci

| clawdya_8655 a răspuns:

Baietii care fac chestia asta, adica cei care fac deosebiri, nu stiu ce i frumusetea adevarata.nu te mai lua dp gurile lor.nu stiu ce vb.conteaza f mult interiorul.crede ma.degeaba esti frumos, ai de toate daca sufletul nu exista.math ai grije de sufletul tau. iubeste te asa cum esti. poooooooooooooop

| adrianaa a răspuns:

Pentru daca stai sa te gandesti si la tine conteaza aspectul persoanei de langa tine

| H_8220 a răspuns:

Nu conteaza fizicul. trebuie doar sa iti placa tie, si persoana aia poate sa fie slaba, inalta, mica, subtirica, mai rotunjioara. nu conteaza. conteaza doar sa va potriviti, sa gasiti lucruri pe care va place sa la faceti impreuna, sa radeti, sa glumiti, sa va simtiti bine, fara inhibitii, fara prejudecati. sa fiti fericiti, liberi, s. a. m. d. iar, ceea ce ii priveste pe restul baietilor, fiecare cu ale lui. e o chestie psihologica asta cu "fata slaba", pentru ca daca unul are o prietena slaba, ceilalti ii iau drept model, si de acolo porneste toata ideea prost inteleasa. nu te lua dupa ei, zic euwinking bafta

| rosogalavinia a răspuns:

Nu conteaza fiz asa de mult atata tmt cat te ubeste, daca chiar te ubeste trebuie sa te accepte asa cum esti si u la fel

| TheRisk a răspuns:

Sincer sunt baiat si iti zic ca nu conteaza atat de mult fizicul... Sa fie o persoana cu un caracter placut si sa fie inteligenta

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Toţi spunem că fizicul nu contează... în realitate contează foarte mult.Recunoaşte, nu ai fost pe afară, ai văzut un băiat drăguţ, ai întors capul după el şi ai zis în gând sau în şoaptă:"Mamă, ce bun e ăla! =p~ "?

Tot aşa de important este şi caracterul... dar când vezi pe stradă tipi sau tipe drăguţe le vezi fizicul nu caracterul... înţelegi?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sincer sa fiu la o fata ar trebui sa conteze faptul ca este desteapta harnica dar asta nu se poate numi viata si trebuie sa te mai si distrezi deci trebuie sa arate si bine si sa fie si buna in pat... presun

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Tot ce conteaza e sa te simti bine in pielea ta. daca tu esti multumita d tine asta vei transmite si celorlalti si te vor accepta asa cum esti.Eu nu sunt grasa dar nici slaba.am putina celulita ce ma enerveaza dar nu este chiar atat d grav.si nu ma afecteaza mult findca ma simt bine in corpul meu si nu e atat d evidentalaughing si nu trebuie sa le spunem lor daca avem putina celulita. poate nici nu observawinking

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Conteaza pentru baieti aspectul fizic, le place sa se mandreasca cu ce au langa ei, dar trebuie sa aiba si alte calitati pe langa frumusete.