| Mihai_3714 a întrebat:

Hi, am nevoie mare de ajutorhee hee. Am intrebat-o azi pe o amica de la o alta clasa daca vrea sa fim impreuna si a spus ca am luat-o prin surprindere, dupa care am spus ca cel mai bine e sa vb maine la scoala si nu prea stiu cum sa ma exprim si eu sunt si putin timid... plss help, funda, multuimesc

2 răspunsuri:
| Vickyy a răspuns:

Pai odata ce ai intrebat-o daca vrea sa fie cu tine, maine cand vei vorbi cu ea, incearca sa o intrebi daca s-a mai gandit la propunerea ta. Dar va recomand sa va duceti intr-un loc mai izolat unde sa nu va vada colegi.si iti zic si de ce.Incearca sa ai o discutie serioasa cu ea, sa iti exprimi sentimentele pe care le simti... daca vezi o usoara nota de emotie din partea ei, atunci e momentul sa o saruti., nu mai fi timidwinking

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Du-te la ea increzator si vezi ce spune, daca spune ca da spune si u,, CALOMeA'' daca spune ca nu spune un simplu,, ok, ne mai vedem'', iar daca incepe cu discursurile ca daca ar fi... voi ati putea fi..., spune-i ''fi directa te rog'', ce pot sa spun mai mult? bafta!:D da si u un vot plz http://www.interlink.ro/c/9082