| anonim_4396 a întrebat:

Hi! Am o mica, mare problema! Deci am fost tampita si am aruncat caietele de clasa a 8a si acum imi trebuie sa invat dupa ele...Nu am de unde sa iau de la colegi alte caiete ca m-am mutat din oras. Ce as putea face? S'ar putea gasi niste lectii online la toate materiile clasei a 8a si daca da unde anume? Funda + vot la restul:* scuze de categorie dar e cea mai accesata.

2 răspunsuri:
| RaMoNa_3228 a răspuns:

Hi pai daca nu gasesti pe net online vz ca la biblioteca poti imprumuta sau daca le vrei de tot le poti cumpare de la librarie... funda?

| Ddddddd_9710 a răspuns:

Nu am auzit de lectii online la toate materiile clasei a 8-a si nici nu prea cred ca ar exista asa ceva,dc nu incerci sa iti contactezi fostii colegi, sa va intilniti si sa iti imprumute ei caietele lor, le ve-i xeroxa si atitlaughing:*