| username010000000 a întrebat:

Hi!

Am visat de ziua sanzienelor ca eram inro tabara si era n baita -il plac - si mai era o fata care era acolo si dupa toate... el ma place pe mine

PS luni, pe 30, chiar merg in tabara la Horezu

DAU FUNDA
DAU VOT

3 răspunsuri:
| NameHarris a răspuns:

Este un simplu vislaughing si eu cand eram mai mic si mai aveam cateva zile sa merg in tabara aveam tot felul de visehappy si cand ajungeam acolo era cu totul altcevahappy

| StefanChriss a răspuns:

Stiu ca nu e ceea ce vrei sa auzi, dar chestiile de genul au fost inventante de oameni din vechime si tarani superstitiosi, si nu au niciun fundament real. Daca e sa se intample, se intampla oricum, indeferent de ce anume visezi in noaptea de Sanziene straight face.

| username010000000 explică (pentru StefanChriss):

Mersi că miai stricat VISELE!