| anonim_4396 a întrebat:

Hi baietii! Am o intrebare pentru voi! De ce va plac fetele cu sanii mari?

6 răspunsuri:
| XK a răspuns:

Cine ti-a spus asta te-a mintit...Mie imi plac fetele cu sanii mai mici, pentru ca acestia nu se vor lasa atat de mult in timp ca cei mariwinking Cei mici la 40 de ani sigur nu vor putea fi prinsi de blugi pentru a-i sustine laughing

| Supps a răspuns:

Ne place sa ne jucam cu ei happy
Oricum, toti sanii sunt atractivi, nu stiu de ce unele fete se simt complexante de faptul ca au sani mai mici.

Răspuns utilizator avertizat
| Fre3Style a răspuns:

Sani mari dau bine la o fata,,,,, sa se vada ce e fata...

| FlorinFlorin87 a răspuns:

Voua de ce va plac baieti cu patratele si facuti smug?

| madalina_8019 a răspuns:

Ca sa bagam penisu intre ele, sa ne dam drumu intre ele.