| irioana a întrebat:

Baietii prefera fetele plinute cu sani mari sau fetele slabute cu sani mici?

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu sunt slabuta si nu am sanii mari si cere-i problema multi baieti ma plac asa cum sunt decat sa stiu ca un baiat ma place numai pentru sani ma bucur k nu-i amlaughing oricum pentru ei viata numai la asta se rezuma dar oricum la batranete tot noi aratam mai binehappy

18 răspunsuri:
| ViVi99 a răspuns:

Pai creca slabute cu sanii mari, dar, vorba lui "love" fiecare baiat cu gusturile sale.

| osram a răspuns:

Depinde de fiecare baiar in parte si de fiecare situatie.de exemplu o fata e grasuta are sanii foarte mari dar are niste buze pline si ochi perfecti.alta e slaba vai mama ei, nu are cur nu are sani, e uscata ce sa mai zic? dar e baiatul beat si o vede frumoasa laughing

| RAY a răspuns:

Deci ce sa aleg sa devin pedofil sau vacar?

| Almássy a răspuns:

Ce intrebarelaughing

| ℓσνє a răspuns:

Sti cum e vorba aia: " Nu-i frumos ce-i frumos, e frumos ce-mi place mie".
Si depinde de fiecare baiat in parte.
O zi bunahappy! [Funda?big grin]

| FloriNk a răspuns:

Slabute cu sanii mari

| Pisicutaaaa a răspuns:

Ce conteaza sanii? Nu mai va ganditi la sex, nu mai exista IUBIRE pentru voi in ziua de azi?

| Alexutza25 a răspuns (pentru Pisicutaaaa):

Mare dreptate ai! O sa-i loveasca si pe ei dragostea, sa vada numa laughing

| Pisicutaaaa a răspuns (pentru Alexutza25):

Sunt multe specimene din astea. Asta e doar un exemplu laughing

| Neinteresantul a răspuns (pentru Pisicutaaaa):

Ce stii tu la 14 ani despre iubire, domnisoara? Iti zic eu: nimic. Doar crezi ca stii.

| Pisicutaaaa a răspuns (pentru Neinteresantul):

Dar nu m-am laudat ca stiu happy pur si simplu am zis ca le sta gandul numai la sex.

| irioana explică (pentru Neinteresantul):

N am 14 ani, sa stii

| Neinteresantul a răspuns (pentru Pisicutaaaa):

Le sta gandul numai la sex, dar ce treaba are iubirea cu asta? La varstele voastre conteaza prietenie, nu iubirea sau sexul.

| maooops a răspuns:

Poi de unde sa stim noi ce prefera baietii? ...fiecare cu preferintele lor(macar formuleaza bine intrebarea aia)

| OannaAnna a răspuns:

Fetele slabute cu sanii mari

| Neinteresantul a răspuns (pentru OannaAnna):

Dar de unde stii tu? Poate eu prefer balenele cu sanii cat bidoanele de 10 litri de apa plata. Sau slabanoagele cu pietpul ca peretele.

Eu unul prefer fetele inalte, greutate normala pentru inaltimea lor si formate bine, cu sanii medii.

| OannaAnna a răspuns (pentru Neinteresantul):

Intr-adevar, dar cei mai multi baieti asta preferahappy

| Covache_Razvan_1981 a răspuns:

Slabute cu sanii mari happy.