| Anqutsa a întrebat:

Hi! Ieri am fost cu o prietena si am vorbit cu un baiat de care se pare ca-mi place de mai mult timp. De cand l-am vazut prima oara.Asta insemna acum o luna, astazi a iesit cu noi afara am vorbit cu el si se pare ca se tot uita la mine si cand ma uitam la el se uita in continuare la mine timp de 5 secunde si apoi intorcea capul. El este cu 7 ani mai mare decat mine, dar ce ziceti? Este vreo sansa de a ma place? Funda pentru cel mai bun raspuns love struck

Răspuns Câştigător
| dincolodevise a răspuns:

Da sa stii ca sunt destule sanse. daca se uita la tine inseamna ca simte ceva. stii si u ca in iubire nu exista varsta si nu cred ca varsta ar putea sta in calea fericirii voastre...nu renunta la el, la fericirea ta, la visele tale.lupta si o sa vezi ca intr-o zi il vie avea. bafta:* sper ca ti-am fost de folos.

4 răspunsuri:
| fello18 a răspuns:

Doar 7 ani? ehhhhh un fleac. pot sa te intreb. tu cati ani ai? da sunt sanse sa te placa. sau iti place fizicu happy. daca este interesat de tine, el te va cauta. mai ales ca are experienta cu 7 ani mai mult ca tine big grin, vezi sa nu fie vreun pedofil

| TheRocker16 a răspuns:

Iubirea nu tine cont de varsta. ^^ Si din moment ce te privea insistent. sunt sigura ca te place. Baietii nu arata pe fata ca ca le place o fata. Dar dau mici semnale. asa ca ai toate sansele. :p

| AnnaAbba a răspuns:

Eu zic sa nu mai visezi la el ca totusi este mult prea mare pentru tine si sigur sunt o gramada de baieti de varsta ta sau un pic mai mari. Eu te sfatuiesc sa te uiti la aceeia si sa il lasi sa isi gaseasca o fata de varsta lui.

| Anqutsa explică:

Am intrat acum pe cont dupa mult timp. Si ma uitam la ce postamlaughing vazand asta, asa ca printre altele suntem impreuna de 3 ani jum