| Sevenup a întrebat:

Hi! Maine e prima mea iesire cu el si mergem la film.Cam ce ar trebui sa fac? Stiu ca pare stupid, dar e cam prima mea intalnire asa in >general:". Va rog, ajutati-ma.

3 răspunsuri:
| dulcykaLy a răspuns:

Sa vorbiti. happy incearca sa gasesti puncte comune pentru a stabili o legatura. Intreaba-l ce ii place.ce nu. si asa intalnirea nu va avea momente de tacere. (penibile) tongue Bafta si sa te distrezi.
a si inca ceva... FII NATURALA

| anuska a răspuns:

Calmeazate! nu trebuie sa faci nimic totul va veni de la sinewinking

| iulianlica a răspuns:

NIMIC, CHIAR NIMIC ca alt fel este posibil sa o dai in bara.fii tu insati s-ar pute sa-ti placa cine poate sti, nu?