| anonim_4396 a întrebat:

Imi place de o fata..si am reusit sa obtin o iesire pentru maine..va rog ajutati-ma cu ceva sfaturi sau cum sa nu o dau in bara
Este prima mea intalnire cu o fata..deci.

Răspuns Câştigător
| Crash94 a răspuns:

Totul vine de la sine, nu trebuie să te gândeşti la ce vei face dinainte. Fă doar ceea ce simţi pe moment să faci.şi nu contează dacă "o dai în bară". Astfel de -aşa-zise- greşeli fac întâlnirea mai frumoasă.
Multă baftă!

9 răspunsuri:
| sltlp a răspuns:

Felicitari! Serios. Ce sa zic, doar: http://bit.ly/13AtrgQ :D.
Nu e o intrebare de tehnologie, dar sa zicem :)).

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Uite nu vreau sa fiu rea dar nu m-am putut abtinerolling on the floor "prima intalnire cu fata" da' pana acum ai mai avut intalniri si cu baieti?thinking Presupun ca ai scris gresit dar e amuzanta fazabig grin

| Gabi05 a răspuns:

Bravooo meriti o medalie.dar ce treaba are intrebarea cu tehnologia?
Ca sa nu o dai in bara, comunica cat mai mult, dar nu prea mult ca dupa o sa creada ca esti moara stricata.

Răspuns utilizator avertizat
| MoruAndrei a răspuns:

Nea, să nu faci aşa ceva. Mă gândesc că ai cei 7 ani de acasă şi ştii să respecţi o fată, atât trebuie. Nu încerca să ai altă faţă la întâlnirea cu ea, fii tu.

| kissyou a răspuns:

Pai gaseste subiecte comune cu ea si fi tu insuti, este tot ce iti trebuie. Aa si era sa uit punctul forte, doamnee..trebuie sa o faci sa radawinkingsucces:*

| oOPitticaOo a răspuns:

Pai eu iti dau un sfat findca sunt si fata mai intai porneste o discutie desprea ea de exemplu : Cum i cheama pe parinti ei daca are frati, surori si dupa va cunoasteti mergeti beti ceva si poate o sa mai vrea sa iesiti lao intalnire si cu timpul o sa va apropiati din ce in ce mai mult

| crystyano0 a răspuns:

Iti zic eu fi sigur pe tine gaseste un subiect de discutie care sa ii placa si asa incet o sa mearga totul de la sine.Bafta pe maine.

| cococococo a răspuns:

Fii tu insuti, totul va veni de la sine, incearca sa glumesti, in nici un caz nu incepe vorba despre scoala, lectii laughing
sper ca te-am ajutat :*