| Lolavergy a întrebat:

Hi, prieteni, am si eu o problema si as vrea sa ma sfatuiti, vorbesc cu un baiat pe care il plac mult de ceva timp, dupa faptul cum vorbeste cu mine ma place si el, ne cunoastem de mai demult eu fiind prima lui dragoste si el amea, nu niam vazut de 2ani si am inceput sa comunicam de cam jumatate de an, insa inca niciodata nu niam mai revazut, imi propune dar nu realizeaza... Ce sa fac? as vrea sa mentionez ca e tare alintat de atentia fetelor!

3 răspunsuri:
| dincolodevise a răspuns:

Am avut si eu o situatie asemanatoare.si sincer eu zic ca iubirea voastra merita o a doua sansa.lupta si nu renunta la iubirea dintre voi.intalniti-va! gandeste-te la cat de mult il iubesti.si daca zici ca si el te iubeste este perfect. deci nu ai nimic de pierdut ...bafta! te pup

| IuliaWosster a răspuns:

Pai si atunci care e problema? De ce nu te vezi cu el. Daca inca ti la el si el la tine te intalnesti cu el si vezi daca dupa 2 ani inca mai simti ceva pentru el. Ok e putin cam nasol daca toate fetele mor dupa el (Stiu cum este. sunt o fire foarte geloasa) dar daca tu chiar ti la el treci si peste asta happy

| giovannutzu a răspuns:

Parerea mea e sa te combini cu el. odata ce si el te place nu ai nimic de placut...mai ales daca el iti propune asta... ce mai astepti.traiesteti viata! ast fundita tongue