| Lolavergy a întrebat:

Salut, prieteni, am si eu o problema si as vrea sa ma sfatuiti, vorbesc cu un baiat pe care il plac mult de ceva timp, dupa faptul cum vorbeste cu mine ma place si el, ne cunoastem de mai demult eu fiind prima lui dragoste si el amea, nu niam vazut de 2ani si am inceput sa comunicam de cam jumatate de an, insa inca niciodata nu niam mai revazut, imi propune dar nu realizeaza... Ce sa fac? as vrea sa mentionez ca e tare alintat de atentia fetelor!

1 răspuns:
| liz23 a răspuns:

In mometul de fata ai intrebari la care le cauti raspunsuri, ce ai avea de pierdut daca ii accepti invitatia te vezi cu el si vezi ce raspunsuri poti obtine? In doi ani oamenii se mai schimba, daca e alintat sau nu de fete nu are legatura cu ce aveti voi.Eu zic sa te vezi cu el,fi atenta la el,la detalii,la ce iti spune si de ce nu, ce vrea de la tine, dupa aceea poti lua o hotarare in ceea ce-l priveste.