| Lolavergy a întrebat:

Hey, prieteni, am si eu o problema si as vrea sa ma sfatuiti, vorbesc cu un baiat pe care il plac mult de ceva timp, dupa faptul cum vorbeste cu mine ma place si el, ne cunoastem de mai demult eu fiind prima lui dragoste si el a mea, nu ne-am vazut de 2ani si am inceput sa comunicam de cam jumatate de an, insa inca niciodata nu ne-am mai revazut, imi propune dar nu realizeaza... Ce sa fac? as vrea sa mentionez ca e tare alintat de atentia fetelor! funda

3 răspunsuri:
| vlatz a răspuns:

Relatiile la distanta nu merg in 99% din cazuri

| Lolavergy explică (pentru vlatz):

Distanta e foarte mica...20km...mai bine da-mi un sfat!

| vlatz a răspuns (pentru Lolavergy):

Pai... acu cativa ani facem zilnik 40 de km cu bicicleta ca sa ma intalnesc cu cineva deci un sfat ar fi. pune mana pe bicicleta si du-te la elhappy