| SunnyFlame a întrebat:

Hi TPUsad. am asa o problema.deci. nu am pofta de mancare.[mi se face greata cand o vad:-s]chestia asta e de 2 -3 zile de cand m`am intalnit cu pr meu dar nu cred sa aiba el vreo legatura ca doar ne-am pwpat nimic mai mult.si mai e ceva ma simt ametita si am dureri de capsadoare de la ce? plss astept raspunsuri :X dau fundii si vot

Răspuns Câştigător
| Piticutsss a răspuns:

De la caldura, si eu am dureri de cap enorme, si nu am pofta de mancare deloc oh go on. Si dorm incontinuu. Oricum incearca si tu macar sa mananci cate ceva cu "forta" asa, pentru ca o sa ti se inchida stomacul. Cat despre durerile de cap, ia ibuprofen e foarte bun si fereste'te cat mai mult de soare sad. Bea cat mai multe lichide, orice, sunt bune toate :*. Sper ca ti'am fost de folos :* Bafta.

4 răspunsuri:
| Diana_6668 a răspuns:

Ai fluturi in stomac, am trecut si eu prin asta.big grin, e nasol

| korynna_4355 a răspuns:

Poate ai anemie, mai bine te duci la doctor.

| flaviusss a răspuns:

Paote esti prea indragostita draga mea

| ladyjesus a răspuns:

Eşti îndrăgostită!