| Ctynnaa a întrebat:

Ma doare capul tare de 2 zile, abdomenul (am fost operata de apendicita (peritonita) acum cateva luni, dar nu cred sa aiba vreo legatura), si ma simt foarte, foarte obosita, sunt ametita...De la ce ar putea fi?sad

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
2 răspunsuri:
IMPERIA
| IMPERIA a răspuns:

Servus @CTina! Părerea mea este că ar trebui să te vadă cât mai repede un medic. Nu amâna.
Însănătoșire grabnică!

| rhadan a răspuns:

Sunt sigur ca ai ce am avut si eu dureri de cap ameteli dureri de stomac oboseala e un virus in aer sa stii