| cotzobello a întrebat:

Hi TPUhappy am avut un contact pe timpul menstruatiei acum 31 de zile.era ultima zi de menstruatie tinandu-ma in mod normal 4 zile a 4 curgand foarte putin insa m-a tinut in continuare inca 4 zile.trebuie sa imi vina pe 28 dar nu mi-a venit nici acum...am facut acum azi 2 teste de sarcina care au iesit negative o sa mai fac si vineri unu si o sa merg si la ginecolog desi gandul asta ma omoara, acum 2 3 zile aveam usturimi vaginale cand urinam urina o am de un galben inchis si e tulbure. dc intarzie mensta? sarcina sau alte cauze? va rog un sfat.multumesc anticipat

1 răspuns:
| Cătălina a răspuns:

Sarcina nu cred ca e. Ai o infectie vaginala acuta care necesita neaparat ajutorul unui ginecolog.