| SunnyFlame a întrebat:

Hi TPU! deci am un prfesor[ala de mate]. deci in fiecare ora pune mana pe mine. ma trimite la tabla se uita la mine toata ora ma mai prinde de solduri. si de astea... voua vi se pare normal?:-o i.am spus la diriga si nu a facut nimic cum sa il evit?

Răspuns Câştigător
| AndradaTM a răspuns:

Poate fi o simpla atasare ca de la profesor la elev, dar poate si o atractie fizica (asta in functie de fizicul tau).
Si este normal ca diriginta ta nu a luat nici-o masura pentru ca singura cale ar fi ca ea sa mearga sa aiba o discutie cu el, in care ar fi urmat sa-i spuna: "Mi-a spus o eleva de-a mea ca i se pare ca ii faceti avansuri.". Dupa parerea ta cum suna?
Si eu am avut un profesor care imi acorda "atentie" in mod special, dar l-am evitat pur si simplu prin comportamentul meu. Tu il poti evita evidentiand faptul ca nu-ti place sa fi atat de mult "atinsa" de el, normal ca el isi va da seama si va inceta, dar asta depinde si de ce persoana e el...
Sper sa se schimbe! Pusi.

3 răspunsuri:
| νєησм a răspuns:

Buna,este putin cam perverslaughing,mai bine poti profita de asta si nu iti mai faci temele iar el te iarta direct, atentie am intalnit multe cazuri in care profesorul dupa ore ii spune unei fete ca o lasa corigenta sau repetenta daca nu face sex cu el deci ai foarte mare grija mai bine dai ignor sau anunta parinti, bafta multa:*.

| Biu a răspuns:

Zii lui să termine, iar daca tot face aşa le zici părinţilor sau te duci la directoare. Trebuie să faci ceva. Dobitoci!

| Adinuzza1 a răspuns:

Spune-i sa te lase in pace, sa nu mai puna mana pe tine.si gatabig grin