| candygirl a întrebat:

mi-am inceput viata sexuala de ceva timp, dar de fiecare data eu nu simteam nimic. acum cateva zile, prietenul meu m-a excitat cu mana si am simtit cum mi s-au incordat toti muschii si am inceput sa tremur. dar in acelasi timp, ma si durea putin. oare am avut un orgasm? confused

Răspuns Câştigător
| chakuza a răspuns:

Cam asa ceva.Ai ghicit tongue

4 răspunsuri:
Brigaela
| Brigaela a răspuns:

Da, ai avut orgasm.

| Summer a răspuns:

Stii. chestia asta cu orgasmul e subiectivai. Nu pe noi trebuie sa ne intrebi ci pe tine. Tu esti singura care poate sti daca acel moment a fost "sublim". Daca nu stii tu, eu nu prea te pot lamuri. Ce iti pot spune e ca atunci cand vei avea unul nu vei mai pune intrebarea asta, vei sti singura.

| push2gl a răspuns:

Orgasmul difera de la persoana la persoana si nu cred ca poate fi descris exact de catre cineva

| rony a răspuns:

Daca te-ai si udat, sigur ai avut.