| MinnieHaha a întrebat:

Hi TPU.
Nu am mai intrat de mult pe site si deja am intrat in belele...sad
De la ultima postare...Totul a mers ok...am putut sa il uit pe baiatul cu care stateam si pe cel cu care as fi vrut
Intr. un timp a fost bine... Dar apoi a aparut varul lui care din prima clipa cand am vorbit a prins drag de mine...
Prima data cand m. a intrebat i.am zis nu... Dar apoi a inceput sa flirteze cu mine si am picat in plasa.
Intr. un timp ne.am certat...nu ne mai bagam deloc in seama.pana cand.intr.o zi colegul meu de banca(varul lui) m. a invitat in >park8-
Nu stiam ca si el va fi acolo asa ca m.am dus:X
A inceput iar sa flirteze cu mine.si ne.am impakat:X
totul era minunat dar cum lucrurile bune dureaza putin... A intervenit ceva.
Una din prietenele mele era moarta dupa el si nu imi spusase acest lucruwhistlingx-(
Ne.am dat seama ca vrea sa ne desparta.Si prima data nu a reusit.
Dar apoi...L.am prins pe el atunci cand nu stia daca sa creada in mine sau nu.Si i. a zis ca nu il mai iubesc. El s. a suparat pe mine.Si mi. a dat iggnore...
Dar faza rea este ca la ora 7 ne vom vedea la poarta cu totti prietenii:-ss
Nu stiu cum sa reactionez.De fiecare data cand ne certam el se intoarce la mine si filtreaza. Dar acum nu stiu ce sa mai cred.

Tin sa mentionez ca prima data cand i. a zis ca sa iasa la poarta. a zis ca nu iese iar cand a auzit ca ies eu a zis ca iese si el
Cum sa ma fac ca nu. mi pasa cand va veni? Cum pot sa. l fac sa creada ca nu mai tin la el?
Multumesc anticipat:* Dau fundita:X

Răspuns Câştigător
| d3utzsa a răspuns:

Daca te place si tine la tine cu siguranta ca tot la tine se va intoarce
poate ca face asa si filtreaza cu toate prietenele tale pentru ca stie ca ele iti vor spune si tu o sa fii geloasa.

lasa-l in pace,nu incerca sa il bagi in seama, nu te uita la el daca iese afr,

razi fa ceea ce vrei tu ca s vda ca nu prea iti pasa...

pentru ca daca o sa stai suparata si chestii din astea o sa isi dea seama ca esti asa din cuza lui, si o sa fac si mai rau decat face acumwinking

iti spun din propria experienta.

3 răspunsuri:
| Roberta a răspuns:

Eu cred ca si el tine intr-un fel la tine, de aceea nu e de mirare ca nu se poate abtine sa tot filtreze cu tine de cate ori are ocazia. Iar cum tu simti la fel nu te poti abtine la avansurile lui. Dar de aceasta data te sfatuiesc sa schimbi putin pagina, cand te vei intalni cu el fa putin pe indiferenta, fate ca nu il vezi simplu.Incearca sa dai atentie celorlalti prieteni, razi la glumele lor pur si simplu fa-l sa fie gelos, sa vada ca tu te descurci si fara el. Iti urez succes kiss

| Pissy a răspuns:

Scurt si la obiect : Fii tu insati! happy

| lavvybubu a răspuns:

Mai trebuie sa fii tare si sa i-o dai peste nas prietenei tale