| Loovee a întrebat:

Am o problema cu fostul` meu prieten. La inceput era bine. Apo s. a inhaitat cu unii care beau si fumeaza, iar el a inceput sa fumeze si sa nu.si mai petreaca timpul cu mine.L.am iertat de multe ori si acum ca ne.am despartit se roaga de mine sa. l iert si sa ne impacam.Nu stiu ce sa fac.

Răspuns Câştigător
| cosmina05 a răspuns:

Nu cred ca e bine sa te impaci cu el fiindca te poate baga si pe tine in diferite situatii. daca te iubeste renunta macar la bautura. ii explici ca esti de acord sa consume o bere la ceva timp, nu in fiecare zi. spune-i ca nu suporti sa-l vezi beat si asta il va afecta mai tarziu si pe el dar si relatia voastra