| dydyxu a întrebat:

Hi TPU happy stiti cumva un site unde pot da comanda de pravati persolalizate? da care sa fie din argint sau otel...sau macar ideei de cadouri pentru iubitul meu big grin...si fara raspunsuri la misto

3 răspunsuri:
| gigiro a răspuns:

Nu ne spui ce varsta are prietenul tau si cati bani ai. Eu nu sunt adepta unor cadouri scumpe si de firma la varste mai mici-vreau sa spun atata timp cat banii sunt obtinuti de la parinti sau din economii. Un cadou, poti sa-l personalizezi singura. Sunt mii de firme care fac bijuterii de top, dar platesti mai mult numele firmei, nu valoarea bijuteriei. Sa-ti dau un exemplu : un colier de perle, costa in occident 100-300 € la un magazin normal. La un magazin Cartier costa 4000€ Acelasi colier.Eu cred ca prietenul tau se va bucura mai mult de un flecustet pe care poti sa-l faci chiar tu mult mai ieftin si mai "de suflet". De exemplu:exista magazine de unde poti cumpara pietre pretioase, sa zicem, agate negre, iar tu, in jumatate de ora poti sa creezi o inima pe care o atarni de un fir de piele sau altceva. Unicat, valoros si facut de manuta ta. Ce zici? Sa fim tari, trend si de firma sau sa fim autentici?

| alleyy a răspuns:

Uite o chestie care am zis ca o sa ii iau iubitului meu :D
este o bratara dar si un ceas in acelasi timp
o sa iti dau linkul si poate iti va placea.

http://muba.ro/ceasuri/ceas-digital-cu-led-samurai.html

| Marean_2488 a răspuns:

Depravati personalizati poti gasi in interiorul oricarui om depravat care il vezi pe strada si iti cere o tigara, pentru ca nu are bani sa-si cumpere. Din argint sau otel inca nu am intalnit, dar presupun ca de la aparitia filmului Iron Man orice e posibil.
Un cadou extraordinar pentru iubitul tau este o depravata personalizata pe gustul lui.
Succes.