| dydyxu a întrebat:

Hi TPU happysunt noua pe aicihappy cunoaste-ti site-uri unde pot da comanda de bratari persolalizate? da care sa fie din argint sau macar idei de cadouri pentru iubitul meu big grin

3 răspunsuri:
| Miauti a răspuns:

Daca esti noua inseamna ca esti proasta? nu sti sa citesti?

| tina28 a răspuns:

De sa ai nevoie de site-uri mai bine mergi la o argitarie din orasul tau si o faci acolo pe loc cu numele tau si al lui...sau incearca ceva ce crezi ca il va surprinde placut si nu va uita niciodata nu neaparat un lucru sau o bijuterie

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Bratari personalizate nu am vazut... dar am vazut placute de inox sau argint care pot fi personalizate cu poza sau text http://www.argintarie.ro/......-1.html...