| bigbigbanana a întrebat:

Hmm:d.Ne cunoastem de 2 ani. Doar ne salutam pe strada. Ultima data cand m-a vazut fara prieten ma salutat si ma bagat in seama pe mess. el are prietena de ceva timp. dar de o saptamana asa. vbim aproape non stop.si a spus ca vrea sa iesim. dar mai ascuns pentru ca lumea ne vede si o sa spuna ca o inseala pe prietena...aaa.siii ce sa cred? eu zic ca ma place. voi?!?!? m-am cam exprimat ciudat dar ma grabeamlaughing

3 răspunsuri:
| LaLaura a răspuns:

E ciudat pentru ca el are prietena, si nu stiu daca chiar te place asa de mult, daca te placea asa de mult renunta la ea pentru tine. nu stiu incerca sa iesi cu el, si intreaba-l daca tine la prietena lui ( daca tine la ea, nu are rost sa fi cu el, parerea mea )

| imDani a răspuns:

Eu cred ca e mai bine sa treci mai departe( cu viata nu cu el ).
"dar mai ascuns pentru ca lumea ne vede si o sa spuna ca o inseala pe prietena..." Poi si nu asta face? Speri sa o lase pe prietena lui ca sa fie cu tine? Poi la fel poate face si cu tine cand o sa gaseasca ceva mai bun. So... daca cauti amicitie ar fi bine sa stie si prietena lui, daca vrei o relatie serioasa cauta un baiat serios.

| bigbigbanana explică:

Pai mai intai sa ma cunoasca. apoi sa renunte la ea pe care o stie de ceva timphappy