| anonim_4396 a întrebat:

Hristos a inviat!
Acum vreo 3 saptamani un prieten si-a tinut ziua si a invitat si o fata pe care o plac. In seara aia nu am vorbit deloc, nici nu ma prea baga in seama asa ca am decis sa nu ma bag nici eu. Dar acum de cand ne-am "cunoscut" imi da like la toate pozele ce le postez ce facebook dar tot nu stiu daca ii place de mine! confused Oare sa incep o conversatie pe facebook si sa vedem ce se intampla? Ce sa ii spun? MS

Răspuns Câştigător
| Xpressurself a răspuns:

Pai tu trebuie sa vorbesti cu ea daca vezi ca este mai retinuta. ai gresit considerand sa nu o bagi in seama. fetele pot fi chiar foarte timide. daca iti da like la toate pozele inseamna asa cum ai observat si tu ca le gaseste interesante. adica o intereseaza. eu zic sa incerci sa te uiti pe pagina ei de facebook si sa gasesti un subiect comun de discutie cu care sa o abordezi. daca nu raspunde, vorbeste cu prietenul tau la ziua caruia v-ati intalnit sa te ajute sa o intalnesti din nou.

1 răspuns:
| SkyPilot a răspuns:

Da, incepi conversatia dar invit-o sa va vedeti cat poti de repede. Si cand va vedeti ofera-i un trandafir rosu!